Aktualności

Apteka Restauracja & Koktajlbar

8 czerwca 2021

Koncerty na żywo

W soboty od godziny 20 do 22 zapraszamy na koncerty na żywo w Restauracji Apteka! Dzięki lokalnym wokalistkom sobotnie wieczory będą jeszcze przyjemniejsze.

  • Aleksandra Kwiatkowska:
    Utalentowana wokalistka urodzona w Bydgoszczy. Z wyróżnieniem ukończyła Państwowe Studium Piosenkarskie w Poznaniu. Jest laureatką Konkursu Wokalnego „Pamiętajmy o Osieckiej”, a także zwyciężczynią Konkursu Piosenek Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”. Od wielu lat współpracuje z teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Jak sama żartobliwie przyznaje: od wielu lat jest uzależniona od…czekolady.
  • Małgorzata Żurańska-Wilkowska:
    Wokalistka rozrywkowa i jazzowa, której konikiem jest śpiew białym głosem. Niepoprawna optymistka! Nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych, są tylko takie które wymagają większego nakładu pracy. Doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w dziedzinie sztuk muzycznych. Ma na koncie kilka płyt wydanych przez Warner Polska, Jazzboy Records i własne wydawnictwo, a także zdobyte nagrody na prestiżowych festiwalach piosenki.
  •  Agnieszka Kensik:
    Od wielu lat związana z Bydgoszczą, ale sercem chełminianka. Absolwentka Studium Jazzu przy Akademii Muzycznej. Swoją muzyczną przygodę rozpoczęła od skrzypiec, ale szybko przekonała się, że to śpiew jest jej konikiem. Wykonuje różne gatunki muzyczne, choć spora część jej życia wiążę się z muzyką ludową.